לראות בעצמך: יום פתוח ללימודי תואר ראשון | 14.2.2019
שם *
מייל *
נייד
מתעניין/ת בלימודים בתחום
מה מעורר בך השראה?
רועי קמחי, 29, סטודנט שנה ד' מהמחלקה להנדסת תעשייה וניהול, אני מנהל קרן ההשקעות Cactus Capital, הראשונה בישראל שמשקיעה בסטודנטים ומנוהלת על ידי סטודנטים של האוניברסיטה. 
 
כמו הרבה דברים טובים בחיים, גם התפקיד בקקטוס הגיע כשלא צפיתי לו. קיבלתי הזדמנות מדהימה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב להקים ולנהל את "הסטרטאפ" המיוחד הזה ביחד עם צוות מדהים של אנשים מ-YAZAMUT 360. אני נרגש ומאמין שיש פה הזדמנות אמיתית לעשות היסטוריה בסצנת הסטרטאפים והיזמות באוניברסיטה. 
 
להיות סטודנט זה כוח - זה הזמן הכי טוב לנסות, לטעות ולהעיז. בבן-גוריון יש שפע של הזדמנויות למי שמחפש ליזום. 
מה מעורר בך השראה?
ליאת צורן, 27, בוגרת תואר ראשון במדעי החיים. בוגרת קבוצת IGEM לשנת 2018, תחרות בין-אוניברסיטאית בין-לאומית בביולוגיה סינתטית. במסגרת הקורס הצעתי רעיון לפרויקט שמטרתו להאט את קצב התקדמות מחלת ה-ALS ולהביא לשינוי בחיי החולים. 
 
אבי, ניר צורן, נפטר ממחלת ה-ALS. לפני 16 שנים, לאחר שאובחן, התמנה אבא למנכ"ל עמותת isrALS ופעל לטובת קידום המודעות למחלה ולגיוס כספים כדי לקדם את המחקר בתחום הALS בישראל. כבר מאז ידעתי שאני רוצה לחקור את המחלה ולנסות לעזור למאמץ למציאת התרופה.
 
השאיפה שלי היא ללמוד רפואה במסגרת MD-PHD ולעסוק במחקר ובקליניקה בתחום הALS, והחלום הגדול מבחינתי הוא יום אחד לעזור למצוא תרופה למחלה.
 
אוניברסיטת
בן-גוריון בנגב
המקום שבו הכל קורה. אנחנו פה כדי ליצור עבורך את המרחב הנכון שבו הדברים יתחברו: הרעיונות, השאיפות והחלומות שלך, בתוספת הידע, התיאוריות, הערכים. להיות חלק מאוניברסיטה שתצמיח ותעצים את הרעיונות והשאיפות שלך; שתפגיש אותך עם העולם שאחרי-התואר עוד במהלך הלימודים.  
 
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב צועדת צעד אחד לפני כולם, משתנה תוך כדי תנועה, מזהה מגמות, קושרת קצוות, מחברת חיבורים לא מובנים מאליהם ובונה מסגרות רגע אחד לפני האחרים, מה שנותן לך יתרון יחסי ומאפשר לך להתפתח, לבלוט, להצטיין.
 
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. המקום שבו השראה פוגשת מצוינות.
לראות בעצמך: יום פתוח ללימודי תואר ראשון | 14.2.2019
שם *
מייל *
נייד
מתעניין/ת בלימודים בתחום *
נגישות ביום הפתוח: אנשים עם מוגבלויות הזקוקים להנגשות אישיות מתבקשים לפנות מבעוד מועד (עד לתאריך 1/2/2019) לאנה סולטן, מנהלת מרכז התמיכה לסטודנטים עם מוגבלויות בטלפון: 08-6428810 או במייל: keslassy@bgu.ac.il
 
*הכניסה לפעילויות ולמפגשי היום הפתוח מותרת מגיל 18 ומעלה​​​​​​ וליחידים בלבד​​​​​​​​​​​. לא תותר כניסת קבוצות מאורגנות, כולל קבוצות מבתי ספר, ללא תיאום מראש ואיש קשר מקבל בקמפוס.
Facebook
Twitter
YouTube
Linkedin
Instagram/
Website