תואר ראשון ברפואת חירום:
להיות האדם הנכון במקום הנכון וללמוד להציל חיים
למידע נוסף ובדיקת סיכויי הקבלה שלך
שם פרטי *
שם משפחה *
מייל *
נייד *
לימודים באוניברסיטה. יותר ידע. יותר אפשרויות.
המחלקה לרפואת חירום מציעה תכנית ייחודית המשלבת הסמכה במקצוע הפרמדיק לצד תואר אקדמי ראשון. השכלה אקדמאית רחבה מאפשרת לפרמדיקים לתפקד בצורה טובה יותר ולשאת את כובד האחריות המוטלת עליהם.
 
וגם - תוכנית השלמה ייחודית לפרמדיקים ללא תואר אקדמי:  נרשמים ללימודי תואר ראשון ונהנים מפטורים בחלק מהקורסים 
למה ללמוד רפואת חירום בבן-גוריון?
  • אווירת לימודים ייחודית , יחס אישי וליווי צמוד
  • חשיפה לשטח והתנסות מעשית , החל מהשנה הראשונה. השנה שלישית ללימודים כוללת הכשרה מעשית בבתי חולים ברחבי הארץ ובמד"א (בחלוקה שווה)
  • האוניברסיטה היחידה בישראל בה ניתן ללמוד לתואר אקדמי ולקבל במקביל הסמכה כפרמדיק.
  • המחלקה מפעילה את PREPARED: מרכז המצוינות של הפקולטה למדעי הבריאות בתחום הרפואה הדחופה, בעל מוניטין גבוה בארץ ובחו"ל שמשתף פעולה עם ארגוני חירום והצלה בישראל, במזרח התיכון ובעולם, במחקר אקדמי ובהתנסויות מעשיות.
אפשרויות תעסוקה
בוגרי המחלקה לרפואת חירום משולבים במערכת רפואת החירום של ישראל וזוכים להצלחה והערכה רבה. הקידום המקצועי של הבוגרים אינו מוגבל רק למד"א והם משתלבים גם בארגוני הצלה פרטיים, בבתי חולים, במרפאות ועוד. לאחרונה משרד הבריאות אף ייסד מקצוע חדש בשם "עוזר רופא" המיועד לפרמדיקים בעלי השכלה אקדמית. עוזרי הרופא משתלבים בבתי החולים בחדרי המיון ובמחלקות ההרדמה.

קטי ואייל עוז, בוגרי המחלקה לרפואת חירום שהכירו במהלך הלימודים לתואר, פרמדיקים במד"א >>

"בלימודים במחלקה לרפואת חירום רכשנו כלים וידע נרחב ביותר שהקנו לנו יתרון בשוק העבודה כפראמדיקים. צוות ההוראה מקצועי ובעל מוטיבציה גבוהה להביא את הסטודנטים להישגים הטובים ביותר בתור פראמדיקים לעתיד וכן להכין אותם ללימודי המשך באקדמיה ובמחקר. חלק גדול מההוראה מתקיים בחדרי תרגול חדשניים ובניידות טיפול נמרץ של מד"א – נסיון מעשי שתורם משמעותית לחוויית הלימוד.
 
חשוב לא פחות זה האווירה וחיי החברה הפוריים במהלך התואר - הלימודים במחלקה קטנה עם תחושה ביתית וחמה לצד הבילויים אחרי שעות הלימודים בעיר באר-שבע. מי יודע אולי גם אתם תמצאו פה את אהבת חייכם..."
קטי ואייל עוז
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram/
Website